Lemon Galaxy

Forum Zespołu Lemon Galaxy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-15 19:43:49

 Johny Expert

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-13
Punktów :   

Kandydaci na Covery

Wybieramy po 3 utwory każdy, a sonda zrobi swoje Chyba że chcecie inaczej... Czasem trzeba iść na ustępstwa :>

Offline

 

#2 2012-05-15 19:48:36

gwiezdnywojownik

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Punktów :   

Re: Kandydaci na Covery

Ja myślę, że takie rzeczy jak kwestia - "Co gramy" jest jednak do dogadania na próbie...


...E E E E  G G G G  E E E E...

Offline

 

#3 2012-05-16 12:34:35

ozzy

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Punktów :   

Re: Kandydaci na Covery

Nie, ja myslę, że propozycje coverów jak najbardziej możemy tutaj wrzucać :-)

Moje typy to repertuar JET
Mój zdecydowany faworyt to Get me outta here.
Jeśli nie ten utwór to inny, np. Rollover DJ, Cold Hard Bitch albo Are you gonna be my girl.

JET gra bardzo energiczne i proste utwory. Są dosyć szybkie dlatego będzie to dla nas wyzwanie, ale myślę że jeżeli zrobimy "Get me outta here" to sporo się nauczymy
I wokal nie jest trudny, może któryś z nas (albo wszyscy razem) damy rade?

Nie zrażajcie się, może na pierwszy rzut oka jest trudny, ale jak poćwiczymy i porozpisujemy partie to myślę że damy rade. I jaki będzie czad jak to dobrze opanujemy i zagramy ze skromną publiką

Jak myślicie? Podołamy?

Poza JET jeszcze proponuję Dżemu Harley mój albo Wehikuł czasu

I gdzie do cholery jest Wojtek?

Offline

 

#4 2012-05-17 20:35:21

gwiezdnywojownik

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Punktów :   

Re: Kandydaci na Covery

Nie chcę wychodzić na malkontenta, ale zróbmy najpierw to Sweet Home Alabama, skupmy się tylko na nim, dograjmy go w 100% i wtedy zastanówmy się nad następnym utworem.

Poza tym myślę, że zgrabniej i szybciej byłoby ustalać je po prostu na próbie (i tak i tak będziemy musieli propozycję każdego covera rozpatrywać w grupie, wiec nie wiem po prostu czy ten dział ma sens )


...E E E E  G G G G  E E E E...

Offline

 

#5 2012-05-18 12:41:02

ozzy

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Punktów :   

Re: Kandydaci na Covery

Michał to po co w ogóle jest forum? Przecież tutaj tak samo wszystko rozpatrujemy w grupie, każdy może napisać swoje zdanie i wszystko jest jasne, co najważniejsze - nie ma przekrzykiwania kto chce pierwszy powiedzieć, tylko wszystko zgrabnie i czytelnie

Oczywiście zróbmy najpierw SHA, ale propozycje nie oznaczają że już mamy je teraz robić, przecież można się tym zająć za jakiś czas. Tutaj zbieramy pomysły.

Offline

 

#6 2012-05-24 10:20:08

gwiezdnywojownik

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Punktów :   

Re: Kandydaci na Covery


...E E E E  G G G G  E E E E...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muzago.pun.pl www.123tza.pun.pl www.thewest-info.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.dbj.pun.pl