Lemon Galaxy

Forum Zespołu Lemon Galaxy


  • Index
  •  » Gadu
  •  » co dalej z Parabolic Odyssey

#1 2012-05-16 12:39:02

ozzy

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Punktów :   

co dalej z Parabolic Odyssey

Proponuję, żeby każdy w domu rozpisał swoje partie (i je ponumerował/ponazywał) i jak się spotkamy to poukładamy to w całość, jakieś intro, rozwinięcie, bridge, coś takiego.
Jak już będziemy mieć tak złożony kawałek to będziemy go dalej rozwijać i ćwiczyć, grać z metronomem i możliwie czysto.

Offline

 

#2 2012-05-16 15:37:39

FlyingDutchman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-16
Punktów :   

Re: co dalej z Parabolic Odyssey

Rozpisywać na części i układać w całość będziemy razem na próbie, na razie każdy z nas powinien zastanowić się jak w ogóle widzi kawałek. Osobiście uważam że fajnie by było jakby natężenie naszego grania, jeśli mogę tak to nazwać, było właśnie paraboliczne, tzn: wolne, spokojne intro, powoli rozkręcamy, dochodzimy do refrenu (kulminacja), później znów spokojniej, następny refren z kulminacją (trzeba w refrenie powtórzyć jakiś wątek główny, żeby cały kawałek był spójny), następnie zupełne wyciszenie i ten sam motyw gitarowy Pawła co mamy nagrany. Poźniej powolutku rozkręcamy, żeby na końcu pierdolnąć jakieś żywiołowe solo i myślę że fajnie by było urwać, czyli skończyć solo i urwać w odpowiednim momencie, bez wyciszania. Co wy na to?

Offline

 

#3 2012-05-16 22:09:00

ozzy

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Punktów :   

Re: co dalej z Parabolic Odyssey

Za

Offline

 

#4 2012-05-17 20:08:31

gwiezdnywojownik

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Punktów :   

Re: co dalej z Parabolic Odyssey

Też za.
A jak wyjdzie całościowo i jak podzielimy myślę, że wyjdzie w praniu chociaż ogólnie się zgadzam z zarysem FlyingDutchman.


...E E E E  G G G G  E E E E...

Offline

 
  • Index
  •  » Gadu
  •  » co dalej z Parabolic Odyssey

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.fairytailgame.pun.pl www.teatr-przedmiotu.pun.pl www.pecjgora.pun.pl www.wadfag.pun.pl